Naujienos
„Eika“ pradeda gyvenamojo komplekso „Užupio personos“ Filaretų g. pardavimus

„Eika“ Užupio rajone pradeda vystyti naują prestižinės klasės gyvenamąjį projektą „Užupio personos“. Šis gyvenamosios paskirties projektas rinkai pasiūlys 56 unikalias erdves. Investicijos į projektą viršys 16 mln. eurų.

A+ energinės efektyvumo klasės „Užupio personos“ kompleksą sudarys 3 gyvenamųjų namų korpusai su požemine automobilių stovėjimo aikštele. Siekiant išlaikyti Filaretų gatvėje susiformavusį perimetrinį užstatymo tipą ir atsižvelgiant į gretimą esamų daugiabučių užstatymą, išilgai gatvės suprojektuotas 5 aukštų namo korpusas. Vidinėje teritorijos dalyje numatytas blokuotų gyvenamųjų namų kompleksas, kurį sudarys 2-3 aukštų korpusai.

„Projektas bus įgyvendinamas visiškai unikalioje vietoje – ant kalno, nuo kurio atsiveria įspūdingas Užupio ir Pavilnių regioninio parko gamta praturtintas peizažas. Tokių vietų Vilniuje vos keletas, dėl to nusprendėme pasirinkti tokį užstatymo tipą, kuriam įgyvendinti nereikėtų nukasti viršutinės sklypo dalies ir galėtumėme rinkai pasiūlyti prestižinės klasės projektą, kurių šiai dienai Vilniuje taip stinga. Taip pat pasirinkti sklypo planavimo sprendiniai maksimaliai pritaikyti numatytai aplinkinių teritorijų apsaugai ir subalansuotai darniai plėtrai, dėl to „Užupio personų“ sėkme neabejojame“, – kalba Eglė Karčiauskaitė, „Eika“ plėtros projektų vadovė.

Nedidelės apimties projekte bus įrengti 24-104 kv. m ploto butai. Visi butai suprojektuoti su balkonais arba terasomis, vidinėje komplekso dalyje gyventojams bus įrengtos apželdintos poilsio ir laisvalaikio zonos.  Pirmame aukšte nuo Filaretų gatvės bus įrengtos komercinės paskirties patalpos, kuriose galės įsikurti įvairaus tipo verslai. Iš Filaretų g. taip pat numatytas įvažiavimas į požeminę automobilių stovėjimo aikštelę. Šiame projekte didelis dėmesys skirtas architektūriniams sprendimams bei kokybiškai fasado apdailai, būsto erdvių išplanavimui.

Pasak E. Karčiauskaitės, šiuo metu vyksta paskutiniai parengiamieji darbai, tikslinamasi konkretūs projekto įgyvendinimo terminai. Preliminari „Užupio personų“ statybų pradžia numatoma šių metų trečią ketvirtį.

Prekės ženklo ambicija – sukurti naują prabangaus būsto apibrėžimą

Remiantis sėkminga įmonės patirtimi įgyvendinant prekės ženklo „Baltas lapas“ virsmą iš vieno projekto į projektų liniją (Mindaugo Baltas lapas, Šv. Stepono Baltas lapas), plėtojamą atgimstančiose teritorijose netoli miesto centro – Naujamiestyje, nuspręsta sukurti ambicingą prestižinės klasės gyvenamųjų namų projektus vienijantį prekės ženklą „Personos“.

Personos – tai žmonės, kurie traukia, kurių norisi klausytis. Jie charizmatiški, bet santūrus. Matę ir patyrę visko, bet vis dar nepraradę alkio sužinoti daugiau, suprasti giliau ir žengti toliau. Tai asmenybės, kurios suvokia sostinę, kaip nuo pasaulio neizoliuotą ir gyvą organizmą, niekuo neprastesnį už didžiausius pasaulio miestus.

Prekės ženklas „Personos“ suteiks galimybę apsigyventi kokybiškuose, unikaliuose namuose Vilniaus miesto centre , kurių neriboja vietiniai kontekstai ir kurie galėtų stovėti bet kuriame pasaulio didmiestyje. „Personos“ sieks tapti prekės ženklu, buriančiu bendruomenes, kurių bendrystė yra paremta intelektualiu, brandžiu, aktyviu ir prasmingu požiūriu į kasdienybę.

Pirmosios „Personos“ įsikurs Užupyje, o vėliau bursis Žvėryne.